KAGİDER Tech Talks | Metaverse’ü Keşfedin | Tüm Yönleriyle Metaverse

Tazefikir Group Kurucusu ve Yaratıcı Ajans Başkanı Çağlar Gözüaçık, KAGİDER Tech Talks etkinliği kapsamında AtlasSpace Kurucu Ortağı Pınar Öncü’nün moderasyonunda Map Global Teknoloji Kurucu / Girişimci Murat Günenç, ETZ, TeacherX, Aron Teknoloji Kurucusu Dr. Işıl Boy Ergül, EZRATUBA Kurucu Ortakları Ezra Çetin Soyay ve Tuba Çetin ile tüm yönleriyle Metaverse’ü konuştu.

Toplumsal, sosyolojik ve kültürel bakış açısıyla Metaverse’ün incelendiği bu yayında pazarlama ve reklam dünyasıyla metaverse’un bağlantısı nedir? Nasıl olacak? Eğitim sistemiyle metaverse sistemi hangi noktalarda bağlanacak gibi konularının yanı sıra Metaverse’ü işine entegre etmiş girişimcilerden de deneyimlerini dinleme fırsatı bulundu.

Bu İçerikler İlginizi Çekebilir
Devamını Oku

Yeni Nesil Reklamcılık Mı, Ama Nasıl?

Koronavirüs salgını ile birlikte tüm sektörlerde olduğu gibi reklam dünyasında da değişim rüzgarları esiyor. Peki ajans başkanları bu konuda ne düşünüyor? Marketing Türkiye sordu.
Devamını Oku

Nasıl Marka Olursunuz?

Ekonomist'in bu ayki kapak konusunda Tazefikir İletişim Grubu'nun kurucusu ve başkanı Çağlar Gözüaçık Ekonomist'e Nasıl Marka Olursunuz? sorusunun cevaplarını verdi.